Výsledky vyhledávání

EFFIE 2021 se záštitou Hospodářské komory ČR

Prezident Hospodářské komory ČR Vladimír Dlouhý již tradičně udělil záštitu HK slavnostním vyhlášení soutěže marketingové efektivity EFFIE Czech 2021, které se uskuteční 24.11. od 19:30.

Již dlouhodobé podpory HK si velmi vážíme a děkujeme za ní.

Skončilo předkolo hodnocení – začíná pracovat velká porota v 1. kole

Skončilo předkolo hodnocení – začíná pracovat velká porota

Včera (6.10.) skončila svojí práci čtveřice porotkyň a porotců z řad výzkumných agentur, kteří již tradičně hodnotí přihlášky v předkole. Zvažují úplnost a průkaznost dat, anotace datových zdrojů, použité výpočty ROI atd. Zkrátka: hodnotí, zda přihlášené kampaně opravdu prokazují svůj…

Řádný termín končí dnes!!!

EFFIE 2021 zná termín slavnostního vyhlášení. Uskuteční se 24.11., od 19.30.

Velmi si vážíme toho, že FTV Prima je dále naším váženým partnerem a pro konání Galavečera poskytla EFFIE studio, kde natáčí pořady vlastní tvorby a…

Nová kategorie v EFFIE – SPORTOVNÍ MARKETING

Effie, nejprestižnější česká soutěž spojující agentury a klienty, oceňující nejefektivnější práce z oblasti marketingu a komunikace, letos otevírá novou kategorii pro nejefektivnější projekty v oblasti sportovního marketingu.

Pro koho je kategorie určena?

pro…

Workshop EFFIE_registrace zdarma

Vážené kolegyně a kolegové,

chcete uspět v soutěži EFFIE AWARDS Czech Republic, ročníku 2021? Pak nezmeškejte workshop, který vám poradí, jak připravit co nejefektivnější přihlášku.

Poznamenejte si do diáře:

Datum<…

EFFIE na CNN Prima News

Díky partnerství s FTV Prima se EFFIE dostala do TOP zpravodajských pořadů v ČR. Jakou lepší reklamu (a sledovanost) si přát. A se navíc spojených s mediální značkou světového formátu!

Sledujte zde:

HLAVNÍ ZPRÁVY 1. prosince,  Zobrazit stránku

EFFIE 2020 má vítěze a ostatní oceněné!

Vyhlašování cen probíhalo 30.11., on-line, z "obýváku" moderátora Marka Hlavici. A EFFIE 2020 zná vítěze, stupně vítězů i další oceněné kampaně.

Výsledky v podobě *.pdf souboru jsou ke stažení zde a na Zobrazit stránku

Vyhlášení EFFIE 2020 bude v pondělí 30. listopadu

Vyhlášení EFFIE 2020 bude v pondělí 30. listopadu

Přímý přenos vyhlášení Home EFFIE proběhne on-line pro všechny soutěžící, a to 30. listopadu od 17 hodin.

Moderátor Marek Hlavica vyhlásí vítěze letošního ročníku z obýváku svojí maminky, která dva…

Ministerstvo průmyslu a obchodu podporuje EFFIE

Velmi nás těší, že i v této - nejen pro sektor komunikace - nelehké době EFFIE zůstává nakloněno Ministerstvo průmyslu a obchodu ČR.

"Náklonost" znamená poskytnutí záštity nejen Galavečeru, ale celé soutěži! EFFIE si podpory MPO velmi váží a chápe ji jako…

EFFIE Workshop 2020 úspěšně proběhl

Ano, i přes rekordní teploty venku se včera (28.7.) sešlo přes 20 přihlašovatelů do letošní EFFIE, kteří jistě od řečníků načerpali spoustu zajímavých a praktických rad do finiše nad přihláškami letošního ročníku.

Bylo to praktické, pracovní, efektivní.

Prezentace řečníků

Připomínáme: tzv. doprovodné video má svá pravidla

I tento rok lze (= není to povinnost; jeho absence přihlášku nijak nediskvalifikuje) přihlášku doplnit tzv. doprovodným videem. Ale i tento rok si je potřeba dát pozor na to, jak bude vypadat.

Nejdříve výňatek z pravidel:

"Součástí přihlášky může být i tzv. doprovodné video,…

EFFIE Gala večer má termín! Rezervujte si 4. listopadu!

Gala večer EFFIE 2020 má svůj termín. Na předávání cen se uvidíme 4.11.2020. A pozor! Protože EFFIE 2020 chce být jiná, modernější, více on-line atd., gala se přestěhuje z Lucerny. Nebojte - nová lokace bude opravdu Prima...

Sledujte web, brzy zde najdete další podrobnosti.

Creative + Effectiveness Code Toolkit by JAMES HURMAN & PETER FIELD

Inspirujte se od nejlepších a nezkušenějších, např. od JAMES HURMANA a PETERA FIELDA. Když to funguje na Cannes Lions, bude  to jistě fungovat i v Praze na EFFIE. 

Přinášíme unikátní materiál - žebřík marketingové efektivity. Čtěte, stahujte, inspirujte se a

Jak napsat nejlepší přihlášku? Ogilvy vás nechá nahlédnout pod pokličku!

Jak napsat nejlepší přihlášku? Ogilvy vás nechá nahlédnout pod pokličku!

Chcete psát přihlášky tak, jako jedna z nejúspěšnějším agentur EFFIE? Máte rádi jasné, stručné a výstižné rady – ne mnohastránkové manuály? Pak právě pro Vás přinášíme materiál přímo z kuchyně Ogilvy.

Jirka Jón, jeden z nejzkušenějších stratégů, nejen s ohledem na EFFIE,…

Termíny EFFIE 2020 jsou na světě! CALL FOR ENTRIES JIŽ PŘÍŠTÍ TÝDEN!

ČTĚTE POZORNĚ ZDE

EFFIE 2020 s novými kategoriemi

EFFIE se rozšiřuje o nové kategorie

EFFIE pokračuje ve svém hlavním záměru - nebýt "jen" soutěží, stát se platformou efektivity marketingu a komunikace. EFFIE se proto dále otevírá novým přihlašovatelům, nechce být jen soutěží pro "reklamky".

Letošní ročník je proto bohatší o…

EFFIE 2020 – novinky: SUMMARY

EFFIE 2020  se krize nebojí. Pokračuje ve svém rozvoji a v tom, co jsme začali minulý rok – EFFIE není jen soutěž, je to komunikační platforma efektivity marketingové komunikace. 

  • Partnerem EFFIE i v tomto ročníku bude TV Prima. Partnerství navíc prohloubíme a to…

1. ročník Konference EFFIE je úspěšně za námi

Velký EFFIE DAY 6.11. otevřel 1. ročník Konference EFFIE. Cecilia Floridi, Tereza Báčová, Faisal Karmali, Jan Binar a Miroslav Černý se s plnou Galerií Lucerna podělili o své pohledy na to, co funguje a nefunguje v marketingové komunikaci ve vztahu k efektivitě, zamýšleli se nad tím, co to vůbec…

EFFIE zná vítěze!

Grand Prix EFFIE 2019 získala agentura Beefbrothers a Česká asociace pojišťoven s kampaní Nepozornost zabíjí. Rekordní počet přihlášených prací – 91, se odrazil i v rekordním počtu ocenění. Celkem jich bylo uděleno včetně Grand Prix 34.. Večer v nabitém kině Lucerna ozdobili svou účastní ministr…

Shortlist EFFIE 2019 je na světě

Porota EFFIE na svém zasedání 8.10. zvolila shortlist prací! … A samozřejmě také rozdala ceny, ale na ty je potřeba si počkat do slavnostního vyhlášení 6.11. v kině Lucerna. Jednání poroty bylo maximálně profesionální, věcné, přitom zábavné a "fičelo to". Na Gala se máte na co těšit!

Konference EFFIE se blíží aneb čeká nás premiérový “Den s EFFIE”

 

Den s EFFIE se blíží

Ano, 6.11. bude plný EFFIE. Večer nás čeká od 19:30 Gala, tradičně v Kině Lucerna. Ale ještě před tím se můžete rozehřát horkou novinkou - Konferencí EFFIE. 

Od 9:30 vystoupí v Galerii Lucerna se svými…

Hospodářská komora ČR udělila záštitu nad slavnostním vyhlášením výsledků soutěže EFFIE 2020

Hospodářská komora České republiky udělila záštitu nad slavnostním vyhlášením výsledků soutěže EFFIE 2020.

22. ročník EFFIE pod záštitou Ministerstva průmyslu a obchodu

S hrdostí jsme přijali informaci, že i letošní ročník EFFIE proběhne pod záštitou MPO. Záštity si vážíme a bereme jí jako ocenění hodnoty soutěže a jejího významu pro obor marketingu a komunikace.

A je to také jasná zpráva pro přihlašovatele - opravdu se spojujete s prestižní značkou.

Nezapomeňte – EFFIE má nové kategorie!!!

Tento rok můžete své práce hlásit do nových kategorií, a to:

  • řádné - "Dlouhodobé budování značky" (určena pro kampaně, které v delším časovém období – minimálně však 3 roky – kontinuálním způsobem prokazatelně přispívají k soustavnému, vykazatelnému, případně…

EFFIE si hýčká kvalitu dat: SIMAR parterem EFFIE 2021

SIMAR zůstává partnerem EFFIE ve výzkumné oblasti i v roce 2021

SIMAR budou v porotě EFFIE tento rok reprezentovat Vít Pavliš z NMS Market Research, Věra Šídlová z Kantar, Hana Kloučková z Confess Research a Eva Maninová z Ipsos.

Opět budou…

EFFIE si I NADÁLE hýčká kvalitu dat – SIMAR partnerem EFFIE i v roce 2021

EFFIE Workshop 2019 je za námi

Na Workshop si i - v opravdu letním počasí - našlo cestu více než 35 účastníků. Auditorium bylo pestré, od juniorů, přes seniory až k ikonám oboru a CEOs. Všem za účast nejen velmi děkujeme, ale i chválíme - jejich "stupně ke zlaté" budou jistě radostnější a EFEKTIVNĚJŠÍ.

Na fotky se…

FTV Prima partnerem EFFIE 2019

„EFFIE je vrcholná událost sezóny v oboru a spojení se značkou Prima posiluje vědomí, že televizní reklama je u nás nadále nejefektivnějším mediálním kanálem,“ zdůvodňuje Marek Singer rozhodnutí podpořit soutěž efektivity.
Partnerství přinese mimo jiné EFFIE významně vyšší…

Hodnocení přihlášek EFFIE v plném proudu

EFFIE uzavřela své brány pro přihlášky a porota má a bude mít hodně napilno! Rekordní počet přihlášek - 91 - bude pro hodnocení tvrdým, ale milým oříškem.

Zástupci výzkumných agentur - členů SIMARu - již mají svou práci za sebou a tolik snad můžeme naznačit, že v tonto ročníku nepadla ani…

Nákup vstupenek na workshop EFFIE 2019

Vstupenky na workshop EFFIE 2019 nakupujte v on-line systému EFFIE.

Stačí se buď přihlásit (stejné údaje, jako pro podání přihlášky), nebo snadno zaregistrovat zde.

Zobrazit stránku

EFFIE v televizi

Ne, ještě ne v celostátním kanále v prime time. Ale pracujeme na to., Zatím se můžete podívat na reportážní video z EFFIE (a třeba se tam poznáte)  Zobrazit stránku

Ministerstvo průmyslu a obchodu udělilo záštitu nad vyhlášením výsledků EFFIE 2018

Hospodářská komora ČR udělila záštitu nad vyhlášením výsledků EFFIE 2018

O EFFIE bojuje 52 přihlášek

Praha, 30.8. – Padesát dva prací se zapojí do klání o nejefektivnější reklamu rok v národním kole globální soutěže EFFIE. Největší počet prací zaznamenaly kategorie Nápoje, potraviny, ostatní služby a spotřební zboží. Celkem se do soutěže zapojilo 23 agentur a dva zadavatelé.

EFFIE bez případovek

 

Doporučujeme číst pozorně pravidla, která i letos přinášejí některé novinky. Tou největší je podoba videa, které je možné k přihlášce připojit. Už žádné úchvatné filmy jako na soutěžích kreativity. Taková videa budou pořadatelem vrácena k přepracování. Přípustné je pouze to video,…

Workshop EFFIE 19.6.2019

EFFIE workshop

JAK VYHRÁT EFFIE 2019, aneb co všechno jsi chtěl(a) vědět o EFFIE a bál(a) jsi se zeptat. Jak napsat přihlášku co nejlépe, prakticky krok za krokem

Chcete správně napsat přihlášku do EFFIE?…

Chairman AKA Marek Hlavica k EFFIE

Až do 9.8. můžete posílat práce do letošního ročníku EFFIE bez příplatku. Pak do 16.8. pro opozdilce s příplatkem. Jako členové AKA máte významně vhodnější cenu než nečlenové. Veškeré informace o pravidlech a přihláškách je možné najít na webové stránce www.effie.cz…

EFFIE AWARDS