Výsledky vyhledávání

Ministerstvo průmyslu a obchodu podporuje EFFIE

Velmi nás těší, že i v této - nejen pro sektor komunikace - nelehké době EFFIE zůstává nakloněno Ministerstvo průmyslu a obchodu ČR.

"Náklonost" znamená poskytnutí záštity nejen Galavečeru, ale celé soutěži! EFFIE si podpory MPO velmi váží a chápe ji jako…

EFFIE workshop 2020 úspěšně proběhl. Podívejte se na prezentace!

EFFIE Workshop 2020 úspěšně proběhl

Ano, i přes rekordní teploty venku se včera (28.7.) sešlo přes 20 přihlašovatelů do letošní EFFIE, kteří jistě od řečníků načerpali spoustu zajímavých a praktických rad do finiše nad přihláškami letošního ročníku.

Bylo to praktické, pracovní, efektivní.

Prezentace řečníků

Připomínáme: tzv. doprovodné video má svá pravidla

I tento rok lze (= není to povinnost; jeho absence přihlášku nijak nediskvalifikuje) přihlášku doplnit tzv. doprovodným videem. Ale i tento rok si je potřeba dát pozor na to, jak bude vypadat.

Nejdříve výňatek z pravidel:

"Součástí přihlášky může být i tzv. doprovodné video,…

Galavečer EFFIE bude i tento rok se záštitou Hospodářské komory ČR

EFFIE Gala večer má termín! Rezervujte si 4. listopadu!

Gala večer EFFIE 2020 má svůj termín. Na předávání cen se uvidíme 4.11.2020. A pozor! Protože EFFIE 2020 chce být jiná, modernější, více on-line atd., gala se přestěhuje z Lucerny. Nebojte - nová lokace bude opravdu Prima...

Sledujte web, brzy zde najdete další podrobnosti.

Creative + Effectiveness Code Toolkit by JAMES HURMAN & PETER FIELD

Inspirujte se od nejlepších a nezkušenějších, např. od JAMES HURMANA a PETERA FIELDA. Když to funguje na Cannes Lions, bude  to jistě fungovat i v Praze na EFFIE. 

Přinášíme unikátní materiál - žebřík marketingové efektivity. Čtěte, stahujte, inspirujte se a

Jak napsat nejlepší přihlášku? Ogilvy vás nechá nahlédnout pod pokličku!

Jak napsat nejlepší přihlášku? Ogilvy vás nechá nahlédnout pod pokličku!

Chcete psát přihlášky tak, jako jedna z nejúspěšnějším agentur EFFIE? Máte rádi jasné, stručné a výstižné rady – ne mnohastránkové manuály? Pak právě pro Vás přinášíme materiál přímo z kuchyně Ogilvy.

Jirka Jón, jeden z nejzkušenějších stratégů, nejen s ohledem na EFFIE,…

Termíny EFFIE 2020 na světě! CALL FOR ENTRIES JIŽ PŘÍŠTÍ TÝDEN

Termíny EFFIE 2020 jsou na světě! CALL FOR ENTRIES JIŽ PŘÍŠTÍ TÝDEN!

ČTĚTE POZORNĚ ZDE

EFFIE 2020 s novými kategoriemi

EFFIE se rozšiřuje o nové kategorie

EFFIE pokračuje ve svém hlavním záměru - nebýt "jen" soutěží, stát se platformou efektivity marketingu a komunikace. EFFIE se proto dále otevírá novým přihlašovatelům, nechce být jen soutěží pro "reklamky".

Letošní ročník je proto bohatší o…

EFFIE 2020 – novinky: SUMMARY

EFFIE 2020  se krize nebojí. Pokračuje ve svém rozvoji a v tom, co jsme začali minulý rok – EFFIE není jen soutěž, je to komunikační platforma efektivity marketingové komunikace. 

  • Partnerem EFFIE i v tomto ročníku bude TV Prima. Partnerství navíc prohloubíme a to…

1. ročník Konference EFFIE je úspěšně za námi

Velký EFFIE DAY 6.11. otevřel 1. ročník Konference EFFIE. Cecilia Floridi, Tereza Báčová, Faisal Karmali, Jan Binar a Miroslav Černý se s plnou Galerií Lucerna podělili o své pohledy na to, co funguje a nefunguje v marketingové komunikaci ve vztahu k efektivitě, zamýšleli se nad tím, co to vůbec…

EFFIE zná vítěze!

Grand Prix EFFIE 2019 získala agentura Beefbrothers a Česká asociace pojišťoven s kampaní Nepozornost zabíjí. Rekordní počet přihlášených prací – 91, se odrazil i v rekordním počtu ocenění. Celkem jich bylo uděleno včetně Grand Prix 34.. Večer v nabitém kině Lucerna ozdobili svou účastní ministr…

Shortlist EFFIE 2019 je na světě

Porota EFFIE na svém zasedání 8.10. zvolila shortlist prací! … A samozřejmě také rozdala ceny, ale na ty je potřeba si počkat do slavnostního vyhlášení 6.11. v kině Lucerna. Jednání poroty bylo maximálně profesionální, věcné, přitom zábavné a "fičelo to". Na Gala se máte na co těšit!

Konference EFFIE se blíží aneb čeká nás premiérový “Den s EFFIE”

 

Den s EFFIE se blíží

Ano, 6.11. bude plný EFFIE. Večer nás čeká od 19:30 Gala, tradičně v Kině Lucerna. Ale ještě před tím se můžete rozehřát horkou novinkou - Konferencí EFFIE. 

Od 9:30 vystoupí v Galerii Lucerna se svými…

Hospodářská komora ČR udělila záštitu nad slavnostním vyhlášením výsledků soutěže EFFIE 2020

Hospodářská komora České republiky udělila záštitu nad slavnostním vyhlášením výsledků soutěže EFFIE 2020.

22. ročník EFFIE pod záštitou Ministerstva průmyslu a obchodu

S hrdostí jsme přijali informaci, že i letošní ročník EFFIE proběhne pod záštitou MPO. Záštity si vážíme a bereme jí jako ocenění hodnoty soutěže a jejího významu pro obor marketingu a komunikace.

A je to také jasná zpráva pro přihlašovatele - opravdu se spojujete s prestižní značkou.

Nezapomeňte – EFFIE má nové kategorie!!!

Tento rok můžete své práce hlásit do nových kategorií, a to:

  • řádné - "Dlouhodobé budování značky" (určena pro kampaně, které v delším časovém období – minimálně však 3 roky – kontinuálním způsobem prokazatelně přispívají k soustavnému, vykazatelnému, případně…

EFFIE si hýčká kvalitu dat: SIMAR parterem EFFIE 2019

SIMAR zůstává partnerem EFFIE ve výzkumné oblasti i v roce 2020

SIMAR budou v porotě EFFIE tento rok reprezentovat Tomáš Hynčica z Nielsen Admosphere, Věra Šídlová z Kantar, Hana Kloučková/ Petra Víšková z Confess Research a Eva Maninová z Ipsos.

EFFIE si I NADÁLE hýčká kvalitu dat – SIMAR partnerem EFFIE i v roce 2020

EFFIE Workshop 2019 je za námi

Na Workshop si i - v opravdu letním počasí - našlo cestu více než 35 účastníků. Auditorium bylo pestré, od juniorů, přes seniory až k ikonám oboru a CEOs. Všem za účast nejen velmi děkujeme, ale i chválíme - jejich "stupně ke zlaté" budou jistě radostnější a EFEKTIVNĚJŠÍ.

Na fotky se…

FTV Prima partnerem EFFIE 2019

„EFFIE je vrcholná událost sezóny v oboru a spojení se značkou Prima posiluje vědomí, že televizní reklama je u nás nadále nejefektivnějším mediálním kanálem,“ zdůvodňuje Marek Singer rozhodnutí podpořit soutěž efektivity.
Partnerství přinese mimo jiné EFFIE významně vyšší…

Hodnocení přihlášek EFFIE v plném proudu

EFFIE uzavřela své brány pro přihlášky a porota má a bude mít hodně napilno! Rekordní počet přihlášek - 91 - bude pro hodnocení tvrdým, ale milým oříškem.

Zástupci výzkumných agentur - členů SIMARu - již mají svou práci za sebou a tolik snad můžeme naznačit, že v tonto ročníku nepadla ani…

Nákup vstupenek na workshop EFFIE 2019

Vstupenky na workshop EFFIE 2019 nakupujte v on-line systému EFFIE.

Stačí se buď přihlásit (stejné údaje, jako pro podání přihlášky), nebo snadno zaregistrovat zde.

Zobrazit stránku

EFFIE v televizi

Ne, ještě ne v celostátním kanále v prime time. Ale pracujeme na to., Zatím se můžete podívat na reportážní video z EFFIE (a třeba se tam poznáte)  Zobrazit stránku

Ministerstvo průmyslu a obchodu udělilo záštitu nad vyhlášením výsledků EFFIE 2018

Hospodářská komora ČR udělila záštitu nad vyhlášením výsledků EFFIE 2018

O EFFIE bojuje 52 přihlášek

Praha, 30.8. – Padesát dva prací se zapojí do klání o nejefektivnější reklamu rok v národním kole globální soutěže EFFIE. Největší počet prací zaznamenaly kategorie Nápoje, potraviny, ostatní služby a spotřební zboží. Celkem se do soutěže zapojilo 23 agentur a dva zadavatelé.

EFFIE bez případovek

 

Doporučujeme číst pozorně pravidla, která i letos přinášejí některé novinky. Tou největší je podoba videa, které je možné k přihlášce připojit. Už žádné úchvatné filmy jako na soutěžích kreativity. Taková videa budou pořadatelem vrácena k přepracování. Přípustné je pouze to video,…

Workshop EFFIE 19.6.2019

EFFIE workshop

JAK VYHRÁT EFFIE 2019, aneb co všechno jsi chtěl(a) vědět o EFFIE a bál(a) jsi se zeptat. Jak napsat přihlášku co nejlépe, prakticky krok za krokem

Chcete správně napsat přihlášku do EFFIE?…

Chairman AKA Marek Hlavica k EFFIE

Až do 9.8. můžete posílat práce do letošního ročníku EFFIE bez příplatku. Pak do 16.8. pro opozdilce s příplatkem. Jako členové AKA máte významně vhodnější cenu než nečlenové. Veškeré informace o pravidlech a přihláškách je možné najít na webové stránce www.effie.cz…