Jak se přihlásit

3.5.2018
EFFIE

 1. K registraci přihlašovatelů a přihlášení prací slouží výhradě on-line přihlašovací prostředí v části „On-line přihláška“! Klopotný způsob přihlašování z minulého století nahrazujeme moderním systémem, který umožňuje vytvořit přihlášku, uživatelský účet, objednávat lístky a další v jednom prostředí. Pokud máte zkušenosti s PIAF, budete to mít o to jednodušší. Jde o klon stejného, léty prověřeného systému.
 2. Pro základní přehled a interní procesy kolem EFFIE přihlášek na straně přihlašovatelů je k dispozici také EFFIE 2018 PRIHLASKA_OFF_LINE_MAKETA (1)“.
 3. Systém pro on-line přihlášení prací startuje 29. června 2018. Posledním dnem, kdy je možné se přihlásit a dokdy musí být internetová přihláška dokončena je 12. srpen 2018 (řádná uzávěrka), resp. 19. srpen 2018 (prodloužená uzávěrka za mimořádný poplatek).
 4. Kampaň je možné přihlásit do všech kategorií. Pouze práce přihlášené do kategorie F (Malý rozpočet) nesmí být z oblasti sociálního, ekologického a kulturního marketingu a nemohou paralelně soutěžit v žádné další kategorii.
 5. Další informace k soutěži naleznete v sekci Co je EFFIE?“ – „Status soutěže“

  Přihlásit kampaň zde

  Vstupenky na Workshop 19.7.2018 a vstupenky na Galavečer EFFIE lze nakoupit zde

  Cena vstupenky na workshop je 1000,-Kč pro členy AKA;  2000,-Kč pro nečleny (+ 21%DPH)

  Cena vstupenky na Galavečer EFFIE je 1500,-Kč (+21%DPH)

Poslat zprávu autorovi